Model de solicitare cazier judiciar

Locked
Anastasia_Schofield
Chief of Police
Chief of Police
Posts: 48
Joined: September 9th, 2019, 7:21 pm
Număr insignă: 1002
Nume forum: Michael
Assignment: Office of the Chief
Contact:

Model de solicitare cazier judiciar

Post by Anastasia_Schofield »

Titlul solicitării trebuie să fie sub forma: '[LLL/AAAA] Prenume Nume'. Exemplu: [OCT/2019] John Doe.
-
Image

LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
SERVICIUL DE ELIBERĂRI CAZIERE JUDICIARE

SECȚIUNEA 1: INFORMAȚII PERSONALE
  1. Nume:
  2. Prenume:
  3. Număr de telefon: #
  4. Adresa curentă de reședință:
  5. Copie după actul de identitate (( link cu /showid )):

SECȚIUNEA 2: SCOPUL CERERII
  1. Marcați cu 'X' câmpul care reflectă cel mai bine nevoia dumneavoastră:
    • [-] Compania pentru care aplic/lucrez îmi solicită cazierul judiciar.
    • [-] Doresc să am o copie pentru uz personal.
    • [-] Alte motive.
  2. Dacă ați selectat 'alte motive', vă rugăm să le menționați: N/A.
  3. Dacă ați selectat primul câmp, vă rugăm să menționați compania care vă solicită cazierul judiciar: N/A.

SECȚIUNEA 3: DECLARAȚII
  1. Sunt de acord cu verificarea și publicarea în spațiul public a informațiilor mele personale, ce țin de trecutul meu judiciar, de către un ofițer din cadrul Los Santos Police Department în vederea obținerii cazierului judiciar pentru care astăzi aplic.
  2. Scutesc Los Santos Police Department, Primăria Los Santos, Guvernul San Andreas și toți angajații acestora de toate pagubele, pierderile sau vătămările rezultate din publicarea în spațiul public a informațiilor mele personale ce țin de trecutul meu judiciar.
  3. Declar pe proprie răspundere faptul că toate informațiile oferite de către mine în cadrul acestei cereri sunt în totalitate corecte și adevărate. Am citit, înțeles și sunt de acord cu această declarație în totalitate.

  • SEMNĂTURĂ:
  • DATĂ CURENTĂ:

Code: Select all

[divbox=#F7F7F7][color=transparent]-[/color]
[center][img]https://i.imgur.com/eEtm7dq.png[/img]

[size=110]LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT[/size]
[size=150][b]SERVICIUL DE ELIBERĂRI CAZIERE JUDICIARE[/b][/size][/center][hr]LSRPROMANIA[/hr]

[b][size=150]SECȚIUNEA 1: INFORMAȚII PERSONALE[/size][/b]
[list=1]Nume:
[*]Prenume:
[*]Sex:
[*]Număr de telefon: #
[*]Adresă curentă:
[*]Copie după actul de identitate [b](([/b] link cu /showid [b]))[/b]:[/list][hr]LSRPROMANIA[/hr]

[b][size=150]SECȚIUNEA 2: SCOPUL CERERII[/size][/b]
[list=1]Marcați cu 'X' câmpul care reflectă nevoia dumneavoastră:
[list][] Compania pentru care aplic/lucrez îmi solicită cazierul judiciar.
[*][] Doresc să am o copie pentru uz personal.
[*][] Alte motive.[/list]
[*]Dacă ați selectat 'alte motive', vă rugăm să le menționați: N/A.
[*]Dacă ați selectat primul câmp, vă rugăm să menționați compania care vă solicită cazierul judiciar: N/A.
[/list][hr]LSRPROMANIA[/hr]

[b][size=150]SECȚIUNEA 3: DECLARAȚII[/size][/b]
[list=1]Sunt de acord cu verificarea și publicarea în spațiul public a informațiilor mele personale, ce țin de trecutul meu judiciar, de către un ofițer din cadrul Los Santos Police Department în vederea obținerii cazierului judiciar pentru care astăzi aplic.
[*]Scutesc Los Santos Police Department, Primăria Los Santos, Guvernul San Andreas și toți angajații acestora de toate pagubele, pierderile sau vătămările rezultate din publicarea în spațiul public a informațiilor mele personale ce țin de trecutul meu judiciar.
[*]Declar pe proprie răspundere faptul că toate informațiile oferite de către mine în cadrul acestei cereri sunt în totalitate corecte și adevărate. Am citit, înțeles și sunt de acord cu această declarație în totalitate.[/list][hr]LSRPROMANIA[/hr]
[list][b]SEMNĂTURĂ[/b]:
[*][b]DATĂ CURENTĂ[/b]:
[/list][hr]LSRPROMANIA[/hr][/divbox]

Locked